Дискова пила DeWalt DCS570NT-XJ

- В наявності
- Код: 141795059
11 705 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCS570NT-XJ. DeWalt DCS570NT-XJ. це електрична пила, яка поєднує в собі. універсальність. ,. потужність. та. точність. Завдяки їй, виконання різів у різних матеріалах стає швидким і ефективним. Модель є ідеальним інструментом як для професійних ремісників, так і для любителів, пропонуючи сучасні технологічні рішення, які безумовно задовольнять очікування користувачів. Тип електричної пилки. Цей інструмент чудово підходить для. поздовжнього. та. поперечного. різання деревини, а також інших будівельних матеріалів. Її. універсальність. робить, що...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,6 кг |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS570NT-XJ |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 5500 об./хв |
- Ціна: 11 705 ₴






