Шабельна пила Dewalt DCS367N-XJ

- В наявності
- Код: 55931911
12 414 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Пила шаблестая DeWalt DCS367N. DEWALT ✅. ✔️. Аккумулятор: Ні. Частота ударів (ударів/хв): 2900 spm. Довжина різання: 2,86 см. Довжина продукту: 36,3 см. EAN: 5035048654651. Гарантія: 12 місяців гарантії виробника. Глибина різання дерева: 30 см. Глибина різання металевих профілів/труб: 10 см. Інструкція з експлуатації: Так. Код виробника: DCS367N. колір продукту: Чорний, Жовтий. М'яка рукоятка: Так. Напруга батареї: 18 V. Невизначеність рівня потужності акустичного: 3 дБ, 3 дБ. Рівень тиску акустичного: 87 дБ. Рівень потужності звуку: 98 дБ. Рівень вібрації (дерев'яна балка): 22 м/с². Рівень...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,3 kg |
| Глибина різу | 300 mm мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS367N-XJ |
| Потужність | 824 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ножівка |
| Частота обертання | 2900 об./хв |
- Ціна: 12 414 ₴


