Буровий дриль-шуруповерт DeWalt DCD999NTXJ

- В наявності
- Код: 115348626
13 818 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCD999NTXJ. Бурові дрилі-шуруповерти - це інструменти, які знаходять широке застосування як у домашніх майстернях, так і на професійних будівництвах. Вони дозволяють не тільки свердлити отвори, але й закручувати гвинти в різних матеріалах, що робить їх надзвичайно універсальними. Пропонуємо буровий дриль-шуруповерт DeWalt DCD999NTXJ, який поєднує в собі сучасні технології та практичні рішення, що робить цей інструмент ідеальним супутником у кожному проекті. Потужність двигуна та регулювання швидкості. Потужність двигуна є одним з найважливіших критеріїв оцінки продуктивності інструмента. В...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Довжина шнура | 2,1 м |
| Додаткова інформація | Транспортувальний кейс у комплекті |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 16 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 55 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 15 |
| Мoдель | DCD999NT |
| Потужність | 1296 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Самозатискний |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 13 818 ₴



