Сумка для інструментів Parat Top-Line шкіряна 60x210x340 чорна

- В наявності
- Код: 14653203
21 403 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Parat TOP-LINE KingSize Timber 18000581 професійна сумка для інструментів без обладнання (Ш x Ш x Г) 510 x 380 x 260 мм. Виробник: Parat. / Номер продукту: 821649. / Вага продукту: 5400 г / EAN: 4006793184312. Ця сумка для інструментів зі шкіри, матеріалу HDPE та con-Pearl відрізняється перш за все високою функціональністю. Як передня, так і задня стінка сумки частково відкриваються і забезпечують прямий доступ до інструментів. Передня стінка оснащена тримачем для інструментів CP-7 діаметром 15 мм, тоді як задня стінка містить тримач для інструментів CP-7 діаметром 26 міліметрів...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PARAT |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 34 см мм |
| Глибина | 21см мм |
| Довжина: | 52 см мм |
| Мoдель | 18.000-581 |
| Ширина | 46 см мм |
- Ціна: 21 403 ₴

