Дриль-шуруповерт DeWalt DCD796P2

- В наявності
- Код: 43777419
15 064 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний дриль-шуруповерт DEWALT DCD796P2-QW. Компактний дриль-шуруповерт з ударом XR 18 V Li-Ion з безщітковим двигуном. - Компактний дриль-шуруповерт XR 18 V оснащений новими акумуляторами 5,0 Ah XR в літій-іонній технології. - Безщіткова технологія будови двигуна забезпечує відмінну продуктивність. - Легка, компактна конструкція дозволяє працювати в обмежених просторах. Висока продуктивність. Безщіткова технологія. будови двигуна цього дриль-шуруповерта. DEWALT DCD796P2-QW. забезпечує її відмінну продуктивність. Має легку, компактну конструкцію, що полегшує роботу в обмежених...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Довжина шнура | 1,9 м |
| Додаткова інформація | Транспортувальний кейс у комплекті, другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 5 А·год |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 70 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 13 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 40 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 13 |
| Мoдель | DCD796P2 |
| Потужність | 460 Вт |
| М'який крутний момент (Нм) | 27 |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість обертання | 2000 об./хв |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Тип патрона | Самозатискний |
- Ціна: 15 064 ₴



