Кутова шліфувальна машина DeWalt DCG409VSNTXJ

- В наявності
- Код: 141282195
13 766 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCG409VSNT-XJ. Шліфувальні та полірувальні інструменти - незамінні в майстернях та під час ремонтних і будівельних робіт. Завдяки їм можна ефективно шліфувати, полірувати, а також видаляти іржу з різних поверхонь. Вибір відповідного інструмента залежить від потреб користувача та типу робіт, які він планує виконувати. У цьому описі ми детальніше розглянемо модель DeWalt DCG409VSNT-XJ, яка вирізняється своєю функціональністю та сучасними технологіями. Універсальне застосування та тип інструмента. DeWalt DCG409VSNT-XJ - це кутова шліфувальна машина, яка має широке застосування в...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів, Плавний пуск, Захист від випадкового увімкнення, Безінструментальна заміна диска, Транспортувальний кейс у комплекті, Кнопка блокування шпинделя |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DeWALT DCG409VSNT |
| Потужність | 1647 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 13 766 ₴

