Лобзик DeWalt DCS335NT-XJ

- В наявності
- Код: 86283982
13 595 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
професійна акумуляторна лобзик XR, 18V Li-lon DeWalt DCS335NT. професійний акумуляторний лобзик з новою, практичною ручкою за корпусом, що полегшує роботу в різних положеннях. потужний і надійний безщітковий двигун. електронне регулювання обертів, встановлене в 7 позиціях. швидкознімний патрон лобзика lock-off. швидкий і легкий у використанні механізм безінструментової заміни лобзиків з хвостовиком типу T. електронний гальмо двигуна. вимикач з плавним налаштуванням частоти ходів і блокуванням включення забезпечує безпеку користувача. 4-ступенева функція...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Глибина різання в алюмінії | 25 мм мм |
| Глибина різання в дереві | 135 мм мм |
| Додаткова інформація | Транспортний кейс, Регулювання обертів |
| Кріплення полотна | Тип T |
| Мoдель | DCS335NT |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип двигуна | Безщітковий |
- Ціна: 13 595 ₴










