Дискова пила DeWalt DCS572N

- В наявності
- Код: 91714442
14 803 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна дискова пила ручна DeWalt DCS572N BRUSHLESS 18V (без акумулятора та зарядного пристрою). DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. Без акумулятора та зарядного пристрою, картон. Найбільші переваги. 18V XR Дискова пила 184 мм сумісна з напрямними. DCS572. Безщітковий двигун для більшої потужності та витривалості. Універсальна дискова пила для поздовжнього та поперечного різання деревини та інших будівельних матеріалів. Плавне налаштування кута нахилу до 57°. Ефективна, бездротова дискова пила діаметром 184 мм, сумісна з системою напрямних DEWALT і призначена для спеціалістів від...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 кг |
| Діаметр диска | 184 мм |
| Мoдель | DCS572N |
| Потужність | 1 Вт |
| Призначення | Для дерева |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 5500 об./хв |
- Ціна: 14 803 ₴










