Полірувальна машина DeWalt DCM849N

- В наявності
- Код: 91714432
13 543 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCM849N. Шліфувальні та полірувальні машини - це надзвичайно універсальні інструменти, незамінні в багатьох галузях, від автомобільних майстерень до деревообробної та суднобудівної промисловості. Пропонуємо. DeWalt DCM849N. , сучасний інструмент, який поєднує в собі продуктивність, зручність використання та новітні технології, щоб впоратися навіть з найвимогливішими завданнями. Тип інструмента та застосування. DeWalt DCM849N. це професійна. ротаційна полірувальна машина. , ідеальна для полірування та шліфування різних поверхонь. Застосування цього інструмента охоплює роботи в кузовних та лакувальних майстернях...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,9 кг |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів, Плавний старт |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2200 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCM849N-XJ |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Полірувальники |
- Ціна: 13 543 ₴

