Дриль-шуруповерт DEWALT DCF892N

- В наявності
- Код: 131906243
14 278 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний ударний ключ 1/2", 18V XR DeWALT [DCF892N-XJ]: ударний ключ з квадратним кріпленням 1/2" з блокуванням насадки за допомогою штифта, що знаходиться в патроні, оснащений безщітковим двигуном з великою вихідною потужністю з моментом обертання до 812 Нм, момент зриву 1084 Нм, безщітковий двигун завдяки меншому тертю має менші втрати енергії - може довше працювати на одному заряді акумулятора і характеризується значно більшою довговічністю, ключ DCF892 пропонує 4 режими роботи, а регулювання сили відбувається за допомогою спуску: "символ гвинта". це режим точного...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Додаткова інформація | Удар |
| Ємність акумулятора (Ah) | 5 Ah |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Мoдель | DCF892N-XJ |
| Потужність | 400 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщіткові |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 14 278 ₴







