Лобзик Dewalt DW331KT

- В наявності
- Код: 37934731
19 146 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
електрична лобзик 701W, DeWalt DW331KT: оснащена двигуном потужністю 701 Вт з великою резервною потужністю, упакована в системний кейс T. Stak. [. DWST1-70703. ], має безінструментову систему заміни пилок, лобзик DW331K має 4-ступеневе налаштування маятникової роботи, що дозволяє швидше і точніше різати, має унікальний антивібраційний механізм і гумову ручку, що дозволяє легко контролювати інструмент під час роботи, має функцію викиду пилу з місця різання, підтримуючи чистоту робочої зони, має безінструментово регульовану підошву під кутом...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Глибина різання в алюмінії | 30 мм мм |
| Глибина різання в дереві | 130 мм мм |
| Додаткова інформація | Транспортний кейс |
| Кріплення полотна | Тип T |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DW331KT |
| Потужність | 550 Вт |
| Напруга | 230 В |
| Живлення | Мережева |
| Тип двигуна | Щітковий |
- Ціна: 19 146 ₴



