Ексцентрикова шліфувальна машина Metabo SXA 18 LTX 150 BL metaBOX 600411840

- В наявності
- Код: 140307244
14 212 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
SXA 18 LTX 150 BL (600411840) Акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина. 18V; metaBOX; з шліфувальним диском 150 мм. Зручна акумуляторна ексцентрикова шліфувальна машина з шліфувальним диском 150 мм - висока продуктивність видалення матеріалу, ідеальна для обробки більших поверхонь. Приємне ведення шліфувальної машини біля поверхні завдяки невеликій висоті конструкції. Низький рівень вібрації завдяки рівномірній роботі двигуна. Рукоятка з антиковзким покриттям softgrip. Плавний пуск мінімізує помилки, що виникають під час прикладання інструмента до оброблюваного елемента. Єдиний у своєму...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр коливального руху (мм) | 3 |
| Додаткова інформація | Можливість під'єднання пилососа, Транспортний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 10000 |
| Марка | Metabo |
| Мoдель | SXA 18 LTX 150 BL |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Орбітальні шліфмашини |
- Ціна: 14 212 ₴


