Оскіллярна шліфувальна машина DEWALT DCS356E1TXJ

- В наявності
- Код: 133699088
21 114 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEWALT DCS356E1TXJ. Шліфувальні та полірувальні інструменти є необхідними в майстерні кожного майстра та професіонала. Вони слугують для шліфування, полірування, різання та багатьох інших завдань, залежно від використаного обладнання. У цій статті ми ближче розглянемо один з таких інструментів - DEWALT DCS356E1TXJ, який вирізняється універсальністю та високою якістю виконання. Універсальність та застосування. DEWALT DCS356E1TXJ - це шліфувальна машина, яка знаходить застосування в різних оздоблювальних, ремонтних та монтажних роботах. Завдяки широкому асортименту доступних...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів, Транспортувальний кейс у комплекті |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 20000 |
| Мoдель | DCS356E1T-XJ |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Осьіальні шліфувальні машини |
- Ціна: 21 114 ₴

