Інший електроінструмент DeWalt DCS356P2

- В наявності
- Код: 95186213
19 644 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ MULTITOOL 18V XR АКУ 1x5Ah ВАЛІЗА DEWALT DCS356P1. Чудовий набір МУЛЬТИФУНКЦІОНАЛЬНОГО ІНСТРУМЕНТУ DCS356P1 18V XR DeWALT DCS356NT + АКУМУЛЯТОР DCB184 XR 18V 5AH DEWALT + ЗАРЯДНИК DCB1104 4A Li-ion XR 12V і 18V. DCS356NT-XJ. Адаптер для відсмоктування пилу AirLock. готовий або std.35mm. 35-частинний набір аксесуарів. для різних застосувань, пов'язаних з різанням і шліфуванням. Проста напрямна. для різання з контролем глибини підвищує точність різання при детальній роботі. Яскраве світло LED. освітлює темні робочі поверхні, забезпечуючи точне різання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,1 kg |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS356P2 |
| Потужність | 300 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Багатофункціональні шліфувальні машини |
- Ціна: 19 644 ₴










