Кутова пила Dewalt DWS773

- В наявності
- Код: 46357147
20 143 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DWS773. Характеристика продукту: Класична кутова пила з підвищеними параметрами - покращена, щоб відповідати потребам професійних користувачів. Двигун 1300 Вт забезпечує можливість ефективного використання в багатьох роботах. Краща ефективність відсмоктування пилу. Прецизійно виконаний корпус і напрямні гарантують велику точність. Блокування головки дозволяє фіксувати головку, обмежуючи поперечне биття під час роботи з вільними елементами та полегшуючи транспортування. Позначені кути нахилу 15°, 22,5°, 30°, 45° та швидке фіксування кутів до 50°.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12 kg |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | 30 mm |
| Глибина різу | 250 mm мм |
| Глибина різання під кутом 45 градусів (мм) | 173 |
| Глибина різання під кутом 90 градусів (мм) | 250 |
| Діаметр внутрішнього отвору | 30 mm |
| Діаметр диска | 216 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWS773 |
| Потужність | 1300 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Кутові пили |
| Рівень вібрації, виміряний на ручці | 1,5 м/с2 |
| Частота обертання | 4500 об./хв |
| Шум | 104 dB |
- Ціна: 20 143 ₴







