Молоток-свердло Dewalt D25333K-QS

- В наявності
- Код: 58355586
15 682 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt Молоток D25333K SDS Plus 950W 230V. Опис продукту: Зупинка обертів для легкого підбивання в штукатурці, кераміці або цеглі та вимкнення удару для свердління в деревині та металі. Яскравий промінь світла LED з функцією затримки вимкнення позитивно впливає на видимість робочої зони. Чудово підходить для свердлінь під анкери та кріплення в бетоні та цеглі з отворами діаметром від 4 мм до 30 мм. Компактна, легка та ергономічна конструкція підвищує комфорт і полегшує роботу користувача. Система Perform & Protect: найнижчий у своєму класі рівень вібрації 8,5 м/с2 підвищує...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25333K-QS |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 950 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Енергія удару | 3.5 J |
- Ціна: 15 682 ₴




