Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG405P2

- В наявності
- Код: 56798553
18 596 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG405P2. Кутова шліфувальна машина DeWalt DCG405P2. це потужна, бездротова кутова шліфувальна машина з серії Dewalt 18V XR. Інструмент має потужний безщітковий двигун, що забезпечує. швидкість до 9000 об/хв. і ефективну роботу дисків, до 125 мм. Пристрій у варіанті оснащення Dewalt DCG405P2-QW постачається разом з комплектом живлення, що складається з двох акумуляторів і зарядного пристрою, разом. з системним кейсом TSTAK. - що дозволяє легко і безпечно зберігати. Найважливіші характеристики. - Завдяки живленню акумулятором 18 V підходить для роботи в місцях, де немає доступу до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр коливального руху (мм) | 1 |
| Довжина кабелю | 1 м |
| Додаткова інформація | Плавний пуск |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 12000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCG405P2-QW |
| Потужність | 800 Вт |
| Призначення | ремонтно-будівельні роботи |
| Напруга | 18 В |
| Відхилення коливального руху | 8мм |
| Живлення | Акумуляторна |
| Рухома головка для роботи під кутом | Да |
| Розміри | 310 мм |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Швидкість обертання без навантаження | 0-9000 об./хв. |
| Швидкість обертання стрічки | 9000 |
| Вміст комплекту | акумулятор, валіза |
| Тип | Кутові шліфмашини |
| Шум | 3 дБ |
- Ціна: 18 596 ₴




