Дриль-шуруповерт DeWalt DCD996P2

- В наявності
- Код: 47366868
17 007 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEWALT DCD996P2 BRUSHLESS. Найновішого покоління дриль-шуруповерт XR Li-Ion XRP з безщітковим двигуном та НОВИМ акумулятором в технології Li-Ion XR 5,0Ah. Частота ударів на третьому режимі - 38250 збільшує швидкість застосування. Яскравий світлодіод з функцією затримки вимкнення покращує видимість робочої зони. 3 діапазони швидкості для роботи з великим крутним моментом, стандартних застосувань та свердління з великою швидкістю обертання. Система з можливістю налаштування 11 значень крутного моменту забезпечує оптимальне закручування. У комплекті з транспортним кейсом, сумісним з TSTAK до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,1 kg |
| Довжина шнура | 2,1 m |
| Додаткова інформація | Другий акумулятор у комплекті |
| Ємність акумулятора (А·год) | 2 Ah |
| Жорсткий крутний момент (Нм) | 95 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління в бетоні (мм) | 16 |
| Максимальний діаметр свердління в дереві (мм) | 15 |
| Максимальний діаметр свердління в металі (мм) | 15 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCD996P2 |
| Потужність | 400 W |
| М'який крутний момент (Нм) | 66 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість обертання | 2000 об./хв |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщіткові |
- Ціна: 17 007 ₴

