Фреза для пазів Dewalt DCW682N

- В наявності
- Код: 158821764
20 209 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt Frezarka DCW682N. Frezarka Dewalt DCW682N. це універсальний інструмент, який значно полегшує обробку дерева. Завдяки своїй потужності 900 W та напрузі 18 V, ідеально підходить для різних застосувань, пов'язаних з фрезеруванням пазів. У комплекті є транспортна валіза, що робить її практичним рішенням для людей, які працюють у різних місцях. Тип і потужність інструмента. Dewalt DCW682N. це акумуляторна фрезарка, яка вирізняється потужністю 900 W та напругою 18 V. Завдяки цим параметрам, інструмент є незамінним у столярних та реставраційних майстернях...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,5 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | Валіза для транспортування в комплекті |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 20 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCW682N |
| Потужність | 900 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Фрезери для канавок |
| Ширина стругання | 18 mm мм |
- Ціна: 20 209 ₴










