Дискова пила Dewalt Brushless XR Flexvolt 54V DCS578NTXJ

- В наявності
- Код: 100031042
19 618 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безщіткова дискова пила 190/30mm 54V LED гальмо DeWALT DCS578NT BODY TSTAK VI. Характеристика: Безпровідна дискова пила ручна 190mm DeWALT DCS578 з безщітковим двигуном постійного струму. Живлення від акумуляторів FlexVolt з напругою 54V, що дозволяє отримати вихідну потужність на рівні 2450W, таке рішення гарантує продуктивність мережевих пристроїв 230V без обмежень, пов'язаних з живильними проводами. Технологія brushless підвищує експлуатаційні можливості інструмента - довший час роботи на одному заряді акумулятора, менші більш компактні розміри при збільшеній...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0,15 kg |
| Глибина різу | 43 mm мм |
| Діаметр диска | 190 mm |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | FlexVolt DCS578NT-XJ |
| Потужність | 2450 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5800 об./хв |
- Ціна: 19 618 ₴

