Кутова шліфувальна машина DeWalt DCG440N-XJ

- Немає в наявності
- Код: 141769044
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt DCG440N-XJ. Шліфувальні та полірувальні машини є незамінними інструментами в майстернях, промислових підприємствах та під час ремонтних робіт. За їх допомогою можна точно шліфувати та полірувати різноманітні матеріали, що робить їх універсальними пристроями. Кутова шліфувальна машина. DeWalt DCG440N-XJ. це сучасний інструмент, призначений для вимогливих завдань, який безумовно задовольнить очікування навіть найвимогливіших користувачів. Застосування та тип інструмента. Кутові шліфувальні машини є надзвичайно популярними завдяки своїй універсальності. Модель. DeWalt DCG440N-XJ. це кутова шліфувальна машина,...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,6 кг |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Додаткова інформація | Безінструментальна заміна диска |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 6500 |
| Мoдель | DCG440N-XJ |
| Потужність | 2300 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 9 999 ₴

