Інший електроінструмент Dewalt DCD796+DCF887

- В наявності
- Код: 72475512
19 119 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWALT Комплект акумуляторного дриля-шуруповерта + акумуляторного ударного ключа + акумуляторного перфоратора + акумуляторної кутової шліфувальної машини + 3 акумулятори 18V 5,0Ah Li-Ion + зарядний пристрій + 2 x валізи. Дриль-шуруповерт 18V XR DCD796. Компактний дриль-шуруповерт з ударом XR 18 V. Безщіткова технологія конструкції двигуна забезпечує відмінну продуктивність. Легка, компактна конструкція дозволяє працювати в обмежених просторах. Металеві зубчасті колеса в 2-швидкісній трансмісії впливають на збільшення часу роботи та тривалість служби. Дриль-шуруповерт, оснащений ударом, дозволяє виконувати більше робіт. 15 позиційна регулювання моменту обертання...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6 kg |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCK266P2T-QW |
| Потужність | 420 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
- Ціна: 19 119 ₴










