Верхньошпиндельна фреза DeWalt DCW604NT

- В наявності
- Код: 85698525
19 933 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний фрезер DCW604NT-XJ 18V 2W1 8MM без акумулятора та зарядного пристрою. П’ять позицій швидких налаштувань глибини фрезерування. Алюмінієвий корпус двигуна можна швидко перевести на постійне кріплення основи, що підвищує універсальність машини. Подвійні світлодіоди LED підвищують видимість навколо кінчика маршрутизатора під час роботи, підвищуючи точність. Компактна та легка конструкція підвищує зручність використання та комфорт роботи. Блокування шпинделя дозволяє швидку та легку заміну дисків. Регульований обмежувач глибини в дворукій основі дозволяє точно налаштувати глибину. Плавний старт...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина кабелю живлення (м) | 2 |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Інструментальний патрон (мм) | 8 |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 55 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCW604NT |
| Потужність | 930 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Частота обертання без навантаження | 25500 об./хв |
| Ширина стругання | 30 мм мм |
- Ціна: 19 933 ₴





