Металева шафа скринька Fromm & Starck STAR_MCAB_15

- В наявності
- Код: 99978202
16 443 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Металева шафа для зберігання - 6 шафок. марки. Fromm & Starck. Модель: STAR_MCAB_15. Артикул: 10260177. Стан продукту: Новий. Найважливіші характеристики продукту. Витривалість – навантаження до 200 кг. Практичність – в кожній шафці є один вішак. Безпека – механічні замки зі сплаву цинку. Ємність – 6 шафок. Надійність – сталевий лист холоднокатаної сталі товщиною 0,6 мм. Технічна специфікація. Матеріал - Сталевий лист холоднокатаної сталі. Колір - Темно-сірий, Сірий. Покриття - Електростатичний порошок з епоксидної смоли. Тип замка - Механічний / сплав цинку. Інструкція...
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Висота | 180см мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Глибина | 45 см мм |
| Марка | FROMMSTARCK |
| Мoдель | STAR_MCAB_15 |
| Стан | Нове |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 90см мм |
- Ціна: 16 443 ₴






