Верхньошпиндельний фрезер DeWalt DCW604NXJ

- В наявності
- Код: 96468548
24 788 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний фрезер верхнього фрезерування 18V, регульована швидкість обертання, 8mm DEWALT DCW604N BODY (без акумуляторів і зарядного пристрою). Купуєте у офіційного дистриб'ютора DeWalt. Продукт на 100% ОРИГІНАЛЬНИЙ. Фрезер БЕЗЩІТОЧНИЙ акумуляторний 18V, 8 mm, 930 W, змінна швидкість DeWALT DCW604N BODY. Набір містить. Акумуляторний фрезер BRUSHLESS 18V DCW604N. 2 паралельні напрямні. 2 адаптери для відсмоктування пилу. Затискна втулка 8 mm. Ключ 17 mm. Двохручна та стаціонарна основа. Центрувальний конус. Картонна упаковка. Гарантійний талон. Документ покупки. Характеристика. DeWalt DCW604 фрезер...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина мережевого кабелю (м) | 2 |
| Додаткова інформація | Система видалення пилу |
| Інструментальний патрон (мм) | 8 |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 55 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCW604N |
| Потужність | 930 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Фрезери верхні |
| Частота обертання без навантаження | 25500 об./хв |
| Ширина стругання | 29 mm мм |
- Ціна: 24 788 ₴

