Ланцюгова пила DeWalt DCMCS574N-XJ

- В наявності
- Код: 141744824
20 668 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна ланцюгова пила 45см Flexvolt DeWalt DCMCS574N-XJ BODY. ВЕРСІЯ БЕЗ АКУМУЛЯТОРА І ЗАРЯДНОГО ПРИСТРОЮ. Номінальна потужність: ~2000W. Довжина шини: 450mm. Крок ланцюга: 3/8". Швидкість ланцюга: 13,5 м/с. Тип двигуна: безщітковий. Неперевершена потужність і продуктивність різання. DeWalt DCMCS574N - це справжня сила у ваших руках. Оснащена надійною шиною довжиною 45 см та високоякісним ланцюгом, пила гарантує ефективне і точне різання, навіть у найтвердішій деревині. З швидкістю переміщення ланцюга 13,5 м/с, без проблем впораєшся з різними...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 kg |
| Додаткова інформація | Автоматичне змащення ланцюга |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCMCS574N |
| Потужність | 2000 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ланцюгова |
- Ціна: 20 668 ₴








