Інший електроінструмент Dewalt DWS520KT

- В наявності
- Код: 37934729
31 980 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DeWalt Заглибна пила DWS520KT + Кейс. ОПИС ТОВАРУ: Зручна безперервна робота без потреби змінювати хват. Диск з 48 зубцями забезпечує дуже точне і практично без задирок різання в ламінатах. Точне регулювання положення відносно рейки. Механізм проти відбивання не дозволяє заглибній пилі зсуватися назад уздовж рейки і захищає від випадання з матеріалу під час заглибних різів. Електронне управління швидкістю дозволяє налаштувати її під конкретний вид виконуваної роботи та оброблюваного матеріалу. Електроніка повнохвильова забезпечує постійну швидкість навіть під час...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5 kg |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWS520KT-QS |
| Потужність | 1300 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Заглибні пили |
- Ціна: 31 980 ₴





