Кутова шліфувальна машина Dewalt DCS438E2T

- В наявності
- Код: 141510846
21 600 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Характеристика: Кутові шліфувальні машини асоціюються радше з брутальною силою. Якщо потрібно вирізати якийсь елемент, наприклад, з металу, тоді флекс або гумовка, як їх ще називають, це перша річ, яка спадає на думку. А адже не завжди йдеться про великі завдання і відсутність витонченості. Іноді потрібна точність. Так складається, що кутова шліфувальна машина DeWALT DCS438 з диском 76мм це пристрій, який чудово справляється з дрібними роботами, що вимагають великої точності. Її компактні розміри дозволяють зручно виконувати дрібні роботи з металом, керамікою та пластиками після встановлення...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр диска | 76 mm |
| Додаткова інформація | Плавний пуск |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 20000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS438 |
| Потужність | 550 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 21 600 ₴

