Дискова пила DeWalt D23700

- В наявності
- Код: 425788
21 849 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
пила дискова компанії DeWalt D23700: двигун з великим моментом обертання та запасом потужності. 1750 Вт. забезпечує стабільне різання навіть предметів великої товщини. чудово підходить для різних видів робіт. різання уздовж та впоперек. точне регулювання глибини різання (. до 86мм під кутом 90o. ), плавне встановлення кута різання з добре видимою шкалою на кутомірі (. 45o. ), зручна конструкція з. додатковою рукояткою. що дозволяє на точне ведення,. захисний кожух забезпечує. оптимальне видалення пилу,. технічні параметри дискової пилки D23700:...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина різу | 86 мм |
| Діаметр диска | 235 mm |
| Максимальний кут нахилу | 45 ° |
| Мoдель | D23700-QS |
| Потужність | 1750 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 4700 об./хв |
- Ціна: 21 849 ₴





