Фреза накладна DeWalt D26204K

- В наявності
- Код: 12865541
27 636 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DEWALT D26204K ФРЕЗА НАКЛАДНА 900W. DW-D26204K. Опис фрези DeWALT. Гумові ручки забезпечують надійне і зручне ведення фрези в усіх напрямках. Двигун фрези можна просто і швидко перевести на стаціонарну фрезерну основу для збільшення можливостей використання. Освітлення подвійними світлодіодами підвищує видимість оброблюваної поверхні, дозволяючи досягти максимальної точності обробки. Змінна швидкість від 16000 до 27000 об/хв для різних застосувань. Компактна і легка конструкція підвищує зручність використання і комфорт роботи. Настроювальний обмежник глибини...
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,9 kg |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткова інформація | Система видалення пилу |
| Інструментальний патрон (мм) | 8 |
| Максимальна глибина фрезерування (мм) | 55 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D26204K-QS |
| Потужність | 900 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Фрезери верхні |
| Частота обертання без навантаження | 16000-27000 об./хв |
- Ціна: 27 636 ₴





