Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG405P3

- В наявності
- Код: 125132646
22 177 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кутова шліфувальна машина DeWalt DCG405P3. Кутова шліфувальна машина. DeWalt DCG405P3. — це інструмент, який поєднує в собі. функціональність. та. інноваційні рішення. , що робить її ідеальним вибором як для професіоналів, так і для домашніх майстрів. Завдяки своїй. універсальності. та. високій потужності. , вона відмінно підійде для різних застосувань, таких як шліфування, полірування чи видалення іржі. Перед прийняттям рішення про покупку варто звернути увагу на ключові характеристики, які впливають на ефективність роботи. Вміст набору. Купуючи набір, клієнти отримують. кутову шліфувальну машину DeWalt DCG405P3...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,75 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Довжина шнура | 1 м |
| Додаткова інформація | Безінструментальна заміна диска |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCG405P3 |
| Потужність | 800 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 22 177 ₴

