Струг Dewalt Dcp580P2

- В наявності
- Код: 46357136
28 857 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt Dcp580P2. Dewalt Dcp580P2. це просунутий акумуляторний струг, який чудово підійде для будь-якої столярної майстерні. Завдяки використанню сучасних технологій та високої потужності, інструмент дозволяє точно формувати та згладжувати поверхні дерева та інших матеріалів. Його ергономічний дизайн та мобільність роблять роботу більш комфортною та ефективною, незалежно від рівня досвіду користувача. Технічні параметри. Модель. Dewalt Dcp580P2. поєднує в собі. високу потужність. та сучасні технологічні рішення. Оснащений безщітковим...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,1 kg |
| Глибина стругання (мм) | 9 |
| Максимальна глибина стругання | 2 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCP580P2-QW |
| Потужність | 1400 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Швидкість обертання без навантаження | 15000 об./хв |
| Тип | Струги |
| Ширина струга | 82 mm |
- Ціна: 28 857 ₴

