Перфоратор з функцією долблення DeWalt D25810K

- В наявності
- Код: 51236511
22 230 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Перфоратор DeWalt D25810K. DeWalt. Найважливіші характеристики продукту. 5кг перфоратор SDS-Max, 1050W, 7.1J, 3150 уд/хв. Найбільші переваги. Перфоратор SDS-Max для долблення класу 5 кг. D25810K. Ідеальний для легких демонтажних робіт, підготовки поверхонь або долблення канавок, каналів, отворів, заглиблень у цеглі, мурі або легкому бетоні. Ергономічна та компактна конструкція інструмента максимізує контроль роботи та забезпечує доступ до важкодоступних місць. Унікальна система ущільнення забезпечує захист механізму перфоратора навіть від найдрібнішого пилу, гарантуючи високу довговічність і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5,6 кг |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | D25810K-QS |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 1050 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Свердлильно-ударні молоти |
| Тип схоплення | SDS-Plus |
| Частота ударів | 3150 |
| Енергія удару | 7.1 J |
- Ціна: 22 230 ₴







