Дискова пила Piła DeWalt DCS572P2

- В наявності
- Код: 91714440
31 994 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
акумуляторна дискова пила 184мм, 18V XR Li-lon DeWALT [DCS572P2-QW]: універсальна дискова пила для поздовжнього та поперечного різання деревини та інших будівельних матеріалів,. пила пристосована для роботи з. напрямними рейками. компанії DeWALT (рейки не входять до комплекту),. алюмінієва підошва литва під тиском має можливість точного налаштування пилки відносно напрямної рейки,. безщітковий двигун постійного струму BLCD гарантує високу потужність і витривалість,. плавне налаштування кута нахилу до 57°, а також глибини різання. оптимальне врівноваження забезпечує безпечну і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 10 kg |
| Діаметр диска | 184 mm |
| Мoдель | DW DCS572P2 |
| Потужність | 1000 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 5500 об./хв |
- Ціна: 31 994 ₴

