Кутова шліфувальна машина Dewalt DCG409VST1QW

- В наявності
- Код: 144926081
22 545 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCG409VST1QW. Шліфувальні та полірувальні машини - це незамінні інструменти в багатьох майстернях, як професійних, так і аматорських. Завдяки їм ми можемо точно шліфувати, згладжувати та полірувати різноманітні матеріали. Кутові шліфувальні машини, ротаційні полірувальні машини чи осциляційні пристрої пристосовані до різних завдань, від шліфування металу до полірування автомобільного лаку. Пропонуємо вам одне з найбільш універсальних і просунутих інструментів у своєму класі - Dewalt DCG409VST1QW. Запрошуємо дізнатися деталі цього вражаючого пристрою. Універсальність і застосування. Шліфувальна машина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.8 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 9000 |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 1480 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на затискач |
| Тип | Кутові шліфувальні машини |
- Ціна: 22 545 ₴

