Дискова пила Piła Dewalt Dws777

- В наявності
- Код: 46357148
25 485 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Кутова пила 216mm 1800W XPS DeWALT DWS777 + Робочий стіл 250cm DeWALT DE7033. Вміст комплекту: Кутова пила 1800W 216mm DeWALT DWS777. Пилка з твердого сплаву 216/30mm. Сервісний ключ. Затискач матеріалу. Картонна упаковка. Станція робочий стіл 250cm DeWALT DE7033. 2 опори / обмежувачі довжини. 2 універсальні монтажні кріплення DE7025 для кутових пил будь-яких марок. Гарантійний талон. Кутова пила 216mm 1800W з подачею XPS DeWALT DWS777. Професійна кутова пила потужністю 1800W, що приводить в дію пилку 216mm з максимальною швидкістю обертання 6300об./хв. DWS777 має...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 25 kg |
| Діаметр диска | 216 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWS777 |
| Потужність | 1800 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Дискові |
| Частота обертання | 6300 об./хв |
- Ціна: 25 485 ₴









