Дискова пила Piła Dewalt DCS565P2QW

- Немає в наявності
- Код: 117302604
9 999 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Безщіткова дискова пила 165mm 18V XR DeWALT DCS565N. У комплекті з двома акумуляторами, швидкою зарядкою в сумці DeWALT. Нові та оригінальні електроінструменти з офіційних дистрибуцій✅Повна гарантія виробника✅Доступні в наявності⭐ Виняткова ціна. Будуєш✴️ Ремонтуєш✴️ Облаштовуєш. Зміст комплекту. Акумуляторна дискова пила 165mm 18V XR DeWALT. DCS565. 2X. Акумулятор. 18V 5.0ah. Зарядний пристрій. DCB115. Диск для дерева з твердосплавними пластинами 165/20mm DeWALT. DT1209. Ключ для диска. Адаптер для відсмоктування пилу. Паралельний напрямок. СУМКА. Дискова пила DCS565 DeWALT відрізняється великими можливостями...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,2 кг |
| Діаметр диска | 165 мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS565P2 |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Циркулярні |
| Частота обертання | 4950 об./хв |
- Ціна: 9 999 ₴

