Цепна пила Oleo-Mac GS 411 (50179231E2)

- В наявності
- Код: 76236343
23 752 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Бензопила GS 411 -3/8. Остання версія бензопил класу преміум для приватних користувачів, які виконують роботи з обрізки, підрізки, різання деревини малого або середнього діаметра, а також для розпилювання дров для каміна. Бензопили були спроектовані з використанням технологій найвищого класу і гарантують найкращі параметри у своїй категорії. Дозволяють досягати максимальних результатів без зусиль і за значно коротший час. Автоматичний (регульований) масляний насос, виготовлений з алюмінію: забезпечує належний витрата в повному...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Oleo-Mac |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,4 кг |
| Внутрішній діаметр диска (мм) | Не можна застосувати |
| Довжина ланцюга (см) | 41 |
| Довжина шини (см) | 41 |
| Додаткова інформація | Система легкого запуску |
| Кількість зубів | 7 |
| Мoдель | GS 411 |
| Потужність | 2100 W |
| Призначення | дерево |
| Об'єм двигуна (см3) | 39 |
| Різальна довжина | 39 см см |
| Резервуар для олії ланцюга | 220 мл мл |
| Резервуар для палива | 320 мл л |
| Швидкість ланцюга (м/с) | 25 |
| Тип | Бензиновий |
| Тип палива | Бензин |
| Гальмо | Да |
| Рівень вібрації, виміряний на ручці | 5,9 м/с2 |
| Частота обертання | 3200-12800 об./хв |
| Шум | 111 дБ |
- Ціна: 23 752 ₴





