Сабельна пила Makita Brzeszczotowa Posuwowa 2x5.0Ah Djr188Rtj

- В наявності
- Код: 60708454
23 739 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
DJR188RTJ Акумуляторна пила з довжиною ходу 2x5,0Ah + DC18RC + MAKPAC MAKITA. ТЕХНІЧНА ІНФОРМАЦІЯ. Напруга акумулятора. 18 V. Живлення LXT. Так. Ударів на хвилину. 0 - 3000 хв⁻¹. Довжина ходу. 20 мм. Макс. здатність різання в деревині. 255 мм. Макс. здатність різання в трубах. 130 мм. Рівень звукової потужності. 94 дБ(A). Рівень звукового тиску. 83 дБ(A). Коефіцієнт шуму. 3 дБ(A). Рівень вібрації. 15,5 м/с². Коефіцієнт вібрації K h. 1,5 м/с². Вага машини з акумулятором (EPTA). 2,6 - 2,9 кг. Розміри (Д x Ш x В). 316 x 81 x 220 мм. Тип акумуляторів. Li-ion. СПЕЦИФІКАЦІЯ. Ефективна пила...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Makita |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2,6 kg |
| Глибина різу | 255 mm мм |
| Комплектація | Валіза |
| Марка | Makita |
| Потужність | 1100 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ножівна |
| Частота обертання | 3000 об./хв |
| Шум | 98 dB |
- Ціна: 23 739 ₴



