Полірувальна машина Dewalt DCM849P2

- В наявності
- Код: 111428345
33 109 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DCM849P2. Шліфувальні та полірувальні машини - це незамінні інструменти в кожній майстерні, як професійній, так і аматорській. Завдяки їм ми можемо отримати ідеально гладкі поверхні, усунути іржаві нальоти чи відновити блиск автомобільного лаку. Полірувальна машина. Dewalt DCM849P2. - це інструмент, який безумовно задовольнить найвимогливіших користувачів, пропонуючи широкі можливості застосування та комфорт роботи. Універсальність застосувань. Полірувальна машина. Dewalt DCM849P2. - це. ротаційна полірувальна машина. , яка чудово справляється з різноманітними застосуваннями. Ідеальна для роботи в майстернях...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,9 кг |
| Діаметр диска | 180 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2200 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCM849P2-QW |
| Потужність | 90 Вт |
| Напруга | 18 В |
| Живлення | Акумуляторна |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Полірувальники |
- Ціна: 33 109 ₴

