Цепна пила Stihl Ms 212 C-Be

- В наявності
- Код: 145287657
26 915 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Stihl MS 212 C-Be. Бензинові пилки - це надзвичайно універсальні інструменти, які знаходять застосування в багатьох сферах, таких як садівництво, будівництво чи лісництво. Stihl MS 212 C-Be. - це модель, яка вирізняється на фоні конкурентів, пропонуючи високу потужність та ефективність різання. Перш ніж прийняти рішення про покупку, варто звернути увагу на кілька важливих характеристик, таких як потужність двигуна, вага, ергономіка та довжина шини. Продуктивність. З потужністю 1800 W та об'ємом двигуна 35 см³, ця модель забезпечує відмінну продуктивність різання, поєднуючи низьке споживання пального з...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stihl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,6 кг |
| Довжина ланцюга (см) | 35 |
| Довжина шини (см) | 35 |
| Додаткова інформація | Антивібраційна система |
| Марка | Stihl |
| Мoдель | MS 212 C-BE |
| Потужність | 1800 W |
| Об'єм двигуна (см3) | 35 |
| Тип | Бензинові |
| Ширина паза (мм) | 1,3 |
- Ціна: 26 915 ₴










