Ланцюгова пила Stihl Pilarka Msa 220 C-B

- В наявності
- Код: 155132441
26 600 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна пила MSA 200 C-B: безвикидне різання для професіоналів. Пристрій без зарядного пристрою та акумулятора. Акумуляторна пила MSA 200 C-B: безвикидне різання для професіоналів. Потужна акумуляторна ланцюгова пила з продуктивністю різання на 20 % вищою порівняно з моделлю MSA 160 C-B. Ідеально підходить для всіх робіт у зонах, що вимагають дотримання тиші. Ланцюгова пила PM3 ¼" забезпечує швидкий прогрес роботи та велику точність різання, ергономічний важіль управління з функцією потенціометра для плавного регулювання обертів, миттєвий натягувач ланцюга...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stihl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3,6 kg |
| Довжина шини (см) | 35 |
| Додаткова інформація | Система легкого запуску, Система безінструментального натягу та регулювання ланцюга |
| Марка | Stihl |
| Мoдель | MSA 220 C-B |
| Потужність | 1700 W |
| Напруга | 36 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ланцюгові |
| Ширина паза (мм) | 1,3 |
| Шум | 89 dB |
- Ціна: 26 600 ₴








