Шліфувальна машина з шарніром Dewalt DWE7800QS

- В наявності
- Код: 125132640
34 762 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Dewalt DWE7800QS. Шліфувальні машини та полірувальні машини - це незамінні інструменти для кожного майстра та професіонала. Завдяки їм можна отримати ідеально гладкі поверхні, надаючи їм бажаного вигляду та функціональності. Шліфувальна машина з шарніром. Dewalt DWE7800QS - це інструмент, який безумовно задовольнить вимоги навіть найвимогливіших користувачів. Переконайтеся, чому варто вибрати цю модель! Застосування та тип інструмента. Шліфувальні машини з шарніром незамінні під час роботи з гіпсокартонними плитами, деревом та поверхнями, що потребують точного оздоблення. Модель. Dewalt...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,3 кг |
| Діаметр диска | 225 мм |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів, Система пиловидалення |
| Максимальна швидкість обертання (об/хв) | 2400 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DWE7800 |
| Потужність | 450 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Система кріплення абразивного матеріалу | Кріплення на липучках |
| Тип | Кутові шліфмашини |
- Ціна: 34 762 ₴

