Дриль-шуруповерт DeWALT DCF891P2G

- В наявності
- Код: 131936919
26 692 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторний ударний ключ 1/2", 18V XR DeWALT [DCF891P2G-XJ]: ударний ключ з кріпленням насадки на квадрат 1/2" за допомогою кільця і штифта або пружини, що фіксує на патроні,. з спеціальним гумовим захистом на корпусі, що захищає від пошкоджень,. оснащений безщітковим двигуном з великою вихідною потужністю з моментом обертання до. 812 Нм., момент зриву 1084 Нм,. безщітковий двигун завдяки меншому тертю має менші втрати енергії - може довше працювати на одному заряді акумулятора і характеризується значно більшою довговічністю,. ключ DCF891 пропонує 4 режими...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1,6 kg |
| Додаткова інформація | Кейс для транспортування в комплекті |
| Ємність акумулятора (Ah) | 5 Ah |
| Кількість швидкостей | 4 |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCF891P2G-QW |
| Потужність | 760 W |
| Напруга | 18 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ударні |
| Тип двигуна | Безщіткові |
| Частота обертання | 2000 об./хв |
- Ціна: 26 692 ₴

