Сабельна пила Piła DeWALT DWE398P

- В наявності
- Код: 28085354
25 917 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис: - Набір пиль з твердими сплавами, по 39 зубців кожна, дозволяє користувачеві різати цеглу типу POROTON класу твердості 20. - Забезпечує оптимальні параметри різання цегли. - Потужний двигун 1700 Вт для багатьох застосувань. - Два міцні протилежно обертові пили нової конструкції не допускають зсуву матеріалу під час різання. - Герметичний корпус редуктора захищає від пилу і збільшує термін служби інструмента. - Алюмінієвий корпус забезпечує невелику вагу та високу міцність. - Швидка та легка система заміни пил обмежує час простоїв. - Ергономічно сформований...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Марка | DeWalt |
| Потужність | 1700 W |
| Мoдель | DWE398 Alligator |
| Тип | Нарізна |
| Додаткова інформація | Регулювання обертів |
| Вага | 5 kg |
| Живлення | Мережева |
| Шум | 95 dB |
| Швидкість обертання | 3000 об./хв |
| Напруга | 230 V |
- Ціна: 25 917 ₴




