Цепна пила Stihl MS 194 C-E

- В наявності
- Код: 150163548
28 686 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Stihl MS 194 C-E. Stihl MS 194 C-E. це унікальна бензопила, яка поєднує в собі. продуктивність. ,. мобільність. та. комфорт використання. Ідеальна як для садових, так і будівельних робіт, підійде для різання дерев, догляду за кущами та підготовки дров. Завдяки різноманітним функціям та продуманим технічним параметрам, ця модель безумовно задовольнить потреби навіть найвимогливіших користувачів. Технічні параметри. Бензопила. Stihl MS 194 C-E. оснащена двигуном. STIHL 2-MIX. потужністю. 1400 W. , що забезпечує відмінну продуктивність. Довжина...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stihl |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4,15 кг |
| Довжина ланцюга (см) | 35 |
| Довжина шини (см) | 35 |
| Додаткова інформація | Автоматичне змащення ланцюга |
| Марка | Stihl |
| Мoдель | MS 194 C-E |
| Потужність | 1400 W |
| Тип | Бензинові |
| Ширина паза (мм) | 1,3 |
| Шум | 114 дБ |
- Ціна: 28 686 ₴



