Сабельна пила Piła DeWalt FLEXVOLT DCS397N

- В наявності
- Код: 47534203
26 535 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Акумуляторна пила алігатор безщіткова 54V 430mm DeWALT DCS397N BODY. Зміст набору. Акумуляторна пила алігатор безщіткова 54V 430mm DeWALT DCS397. Пиляльний диск 430 mm POROTHERM 12 DeWALT DT2974. Ключ сервісний. Гарантійна картка. Версія N BODY - без акумуляторів і зарядного пристрою в наборі, упаковка картонна. Акумуляторна пила шаблеста алігатор DCS397 DeWalt з безщітковим двигуном - ідеальний інструмент для різання цегли типу Poroton/Porotherm. Інструмент живиться новим акумулятором 54V FlexVolt XR, який також підходить для інструментів 18V XR. Пила забезпечує ефективне і продуктивне...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6,5 kg |
| Глибина різу | 300 mm мм |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | DCS397N-XJ Aligator |
| Потужність | 1000 W |
| Напруга | 54 V |
| Живлення | Акумуляторна |
| Тип | Ножівка |
| Частота обертання | 2400 об./хв |
- Ціна: 26 535 ₴

