Свердлильно-ударний молот Metabo KHE 5-40 SDS-max + валіза

- В наявності
- Код: 118098602
37 269 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
KHE 5-40 (600391500) Комбінований молоток. інструментальний кейс з пластика. Комбінований молоток 2-функціональний: свердління з ударом і підбивання. Metabo VibraTech (MVT): інтегрована система гасіння вібрацій зменшує шкідливі для здоров'я вібрації. Легкодоступний перемикач блокування для кування в безперервному режимі. Повноцінна електроніка Vario-Constamatic (VC) дозволяє регулювати оберти відповідно до типу оброблюваного матеріалу і забезпечує їх підтримку на майже постійному рівні під навантаженням. Ручка для регулювання швидкості обертання і удару. Електронна функція м'якого пуску до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Metabo |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7,1 кг |
| Марка | Metabo |
| Мoдель | KHE 5-40 |
| Напруга | 230 V |
| Номінальна потужність | 1100 W Вт |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Перфоратори |
| Тип хвостовика | SDS-max |
| Частота ударів | 3000 |
| Енергія удару | 8.5 J |
- Ціна: 37 269 ₴

