Скринька для інструментів Gt Line Walizka Na Kółkach Turtlerock Pts

- В наявності
- Код: 136736438
36 074 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Валіза інструментальна на колесах Turtle Rock PTS GT LINE. Валіза для інструментів з колесами Rock Turtle. Виконання: з ударостійкого пластику HDPE чорного кольору, з міцними інструментальними панелями та стабільною ручкою для перенесення, реверсивною, ергономічною телескопічною ручкою та великими, легкокрутними колесами. Висота нижньої частини 210 мм. Витривалість навантаження валізи до 30 кг, подвійна рама з алюмінію. Дуже стабільна, з можливістю укладання в стоси та з захисними гумовими ніжками. Закривається на два замки з фіксацією TSA. Валіза пристосована до...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GT Line |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип | Шухляда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см мм |
| Глибина | 35 см мм |
| Довжина: | 47 см мм |
| Ширина | 39см мм |
- Ціна: 36 074 ₴

