Настільна пила Piła DeWalt DWE7485RS

- В наявності
- Код: 91714439
38 529 ₴
+380 (93) 314-20-36
Менеджер
- +380 (96) 788-75-01Менеджер
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доставка зі складу 5-10 днів.
Опис продукту: Вага машини 22 кг і оптимізована конструкція роблять її найзручнішим, портативним пристроєм у своєму класі. Сталева трубна рама захищає пилку від ударів і падінь. Зубчастий механізм висування направляючої. Передня і задня блокування та добре читабельні шкали забезпечують надзвичайну точність і легкість використання. Потужний двигун 1850 Вт дозволяє досягати великої продуктивності та виконувати багато робіт. Система направляючих у портативній версії дозволяє виконувати поздовжні різання до розміру в аркушах шириною понад 622 мм. Алюмінієвий литий стіл забезпечує стабільність і...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DeWalt |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 22 kg |
| Діаметр диска | 210 mm |
| Марка | DeWalt |
| Мoдель | мережевий DWE7485RS (варіант зі столом) |
| Потужність | 1850 W |
| Напруга | 230 V |
| Живлення | Мережева |
| Тип | Настільні |
| Частота обертання | 5800 об./хв |
- Ціна: 38 529 ₴









